Ford F-750 (F750) „ HC '' v1.0.0 Mod

Ford F-750 (F750) „ HC '' v1.0.0 Mod

Podstawowy Ford F-750 to rozczarowująca, rozczarowująco niezdolna ciężarówka. Ten mod zmienia to prawie pod każdym względem. Zapnij pasy jaskier, ten jest dziki.

Faza 1 DLC jest wymagana, aby ciężarówka w ogóle działała, DLC Faza 2 jest również wymagana, aby dźwig Bandit Crane był dostępny *

Być może nigdy o nich nie słyszałeś, ale szaleni mechanicy z Hoke Customs wzięli standardowego Forda F-750 i zwiększyli jego potencjał do 9000. Przede wszystkim specjaliści od układów biegowych musieli pracować nad dostosowaniem ciężarówki do niektórych niesamowite opony; do 49-calowych super ciężkich opon błotnych. W połączeniu z silnikiem Super-450 Hoke Customs 7,4 l Super Stroke, wykonanymi na zamówienie dwoma zbiornikami paliwa o pojemności 80 galonów, ręcznie robioną skrzynią biegów i jednym z czterech nowych niestandardowych zestawów zawieszenia, ten potworny F-750 potrafi prawie wszystko i prawie wszędzie, gdzie pozwoli na to jego środek ciężkości i wlot powietrza. Znana w niektórych kręgach jako „zabójca floty”, ta ciężarówka może wykonać pracę wszystkich oprócz najcięższych i największych ciężarówek. Nie masz pewności, która ciężarówka może wykonać tę pracę? Weź ten, to bezpieczny wybór.

Niektórzy mówią, że nie ma sensu dodawanie wysokiego siodła do F-750, ponieważ nie może on ciągnąć przyczep z wysokim siodłem. Tak się składa, że się nie zgadzam. W rzeczywistości wiem, że to fałsz. Mój mod jest pierwszym F-750 w mod.io, który ma dodatkową ramę z wysokim siodłem i użyłem tego moda do ciągnięcia zarówno ciężkiej przyczepy z cewką Alaski, jak i ciężkiej przyczepy z generatorem / transformatorem Michigan, zarówno z silnikiem fabrycznym, jak i wartości tarcia opon. Na asfalcie i nie błotnistym gruncie ciężarówka nie ma żadnego problemu, a jeśli jesteś ostrożny i mądrze planujesz trasę, mając na uwadze prześwit i punkty wyciągarek, błoto również nie powinno stanowić problemu. To może być głupie, ale ciągnięcie ciężkich przyczep jest możliwe za pomocą tej ciężarówki i jako taki jako pierwszy dołączam dodatek do ramy wysokiego siodełka z modyfikacją, aby umożliwić użytkownikowi końcowemu wybór sposobu korzystania z F-750. Odwal się!

Zalecane połączenia modów: Poghrims Trailer Pack (na ostatnim zdjęciu po prawej stronie znajduje się zwiastun „Workhorse”), Realism Overhaul V2 (zawiera Heavy Haul, co ogólnie czyni grę trudniejszą, nie dla wszystkich), Sparky's Crane Strength Mod, Rng3r's Trailer Pack

UWAGA: Ta ciężarówka została przetestowana pod kątem użycia z modyfikacją Realism Overhaul V2, a zatem także z modem Heavy Haul. Silnik „Hoke Customs” i opony „HC” dołączone do moda sprawiają, że ta ciężarówka może wygodnie holować 4-miejscowe przyczepy z zainstalowanym Heavy Haul. Aby uzyskać bardziej waniliowe wrażenia bez ciężkich ładunków, unikaj tych dwóch części.

Zmiany
Zmieniono dźwięki silnika, aby brzmiały bardziej „diesel-y”, z jakimś niejasnym dźwiękiem turbo, używając dźwięków Navistar (mam nadzieję, że później otrzymam niestandardowe dźwięki, ale nadal nie jestem pewien)
Usunięto wymóg odblokowania eksploracji i wymagania regionu
Nieznacznie zwiększono zasięg niektórych wyciągarek
Dodano trochę masy, aby ciężarówka była trochę bardziej stabilna i jeździła trochę lepiej
Prawdopodobnie przeniesiono niektóre dodatki do ramek
Hamulec ręczny zaciągnięty na obie osie
US minicrane zastąpiony rosyjskim minicrane (jest nieco bardziej zwarty po złożeniu)
Zwiększona pojemność paliwa do 606L
Nieznacznie zwiększona reakcja i prędkość sterowania

Wzbogacenie
Nowe dodatki do ramy: siodło wysokie i niskie, przód nośnika kłód, dźwig do kłód, wykrywacz metalu, dźwig Bandit *
Specjalne części HC firmy Hoke Customs: silnik 7,4 l Super Stroke, skrzynia biegów HC, cztery dostrojone zawieszenia HC, wyciągarka HC offline, opony HC do dużych obciążeń. Niektóre z nich wymagają dość wysokiego poziomu gracza, aby zachować równowagę. Daj mi znać, jeśli wszystkim się to nie podoba, a obniżę wymagania dotyczące poziomu
Ważony zderzak „Hunter” o masie 2500 kg do transportu ciężkiego
Wiele opon z gry podstawowej zostało udostępnionych do użytku, poziomy tarcia są niezmienione od podstawowego

Oprócz drobnych poprawek wszystko, co nie zostało wymienione powyżej, jest identyczne z wanilią. Wszystkie części waniliowe są dostępne do użytku i na razie ten mod nie jest przeglądem fizyki.

To jest mój pierwszy mod, więc jeśli coś jest zepsute, nie na miejscu, nie działa dobrze itp., Daj mi znać, abym mógł to naprawić w odpowiednim czasie. Sugestie są również mile widziane, ale pamiętaj, że moim zamiarem w przypadku tej ciężarówki jest zapewnienie dość waniliowego / realistycznego doświadczenia z odrobiną zabawy.
Włożyłem dużo czasu i pasji w tę ciężarówkę, mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Jeśli masz jakieś niestandardowe zasoby, zwłaszcza dźwięki silnika wysokoprężnego z wyraźnym i dobrze zaimplementowanym dźwiękiem turbo, i chcesz, abym mógł je wykorzystać, proszę o zgłoszenie. Należny kredyt zostanie podany u góry opisu moda.

Pliki podstawowe ciężarówki nie należą do mnie, ale wszelkie zmiany wprowadzone w plikach są moimi własnymi i nie mogą być używane bez mojej wyraźnej i wyraźnej zgody. Możesz zmieniać pliki .xml, ile chcesz, ponieważ w ten sposób zająłem się tworzeniem modów, ale w żadnym wypadku nie możesz przesyłać plików z tej ciężarówki w dowolnym miejscu, zmodyfikowane lub nie, z wyjątkiem okoliczności określonych w poprzednim zdaniu. Jeśli chcesz włączyć ten mod do własnego moda (np. Paczki z ciężarówkami lub jako ciężarówka z mapą), nie bój się zapytać, ale pozwolenie nie jest gwarantowane.

Przyszłe plany
Ciężka przekładnia autostradowa o dużej liczbie biegów (WIP, nadal koncepcja)
Medium Log Bunk (zajrzy, może wyglądać głupio, ale jeśli to możliwe, to dodam)
Zawieszenie Vrawlera (nie jestem pewien jego przydatności, będzie wymagało wielu testów)
Zwiększone wartości paliwa i napraw dla regałów i łóżek ciężarówek (WIP)

Credits:
Hoke_Customs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *