GWC 359 Executioner v1.0.0 Mod

GWC 359 Executioner v1.0.0 Mod

Cóż, to jest moja ostateczna wersja prowizyjna na co najmniej kilka następnych miesięcy. Przedstawiam wam wszystkim Kata GWC 359. Ciężarówka towarzysząca sędziemu 362. Oparta na kultowym Peterbilt 359, ta piękność ma wiele unikalnych dziwactw i cech, a dziś pokażę ci je… (poczekaj, to może być w jakiś sposób zabezpieczone przed kopiowaniem.) Ehem… więc Kat to nie tylko ładna buzia , ma siłę pasującą do piękna. 3 typy silników ze specjalnie dostrojoną linią silników GWC C15, od 200 000 do 500 000 momentów obrotowych w grze, aby zapewnić dużą siłę uciągu. Mój typowy zestaw niestandardowych tuningowanych opon i kół również jest tutaj.

Mamy nową funkcję, którą postanowiłem wypróbować, niestandardowe opcje reflektorów. Tradycyjny styl kwadratowy 359, okrągły styl 351 i bardziej nowoczesny styl 389.

5 różnych opcji przedniego zderzaka, niektóre są cięższe niż inne, aby pomóc w holowaniu. Mówiąc o asystach, ta ciężarówka ma również lekki tylny skręt na przedniej osi tylnej, oparty na osiach wleczonych IRL podczas ekstremalnych ciężkich zadań transportowych.

3 opcje zawieszenia w magazynie, podnoszone i regulowane aktywne zawieszenie.

Oryginalny model pochodzi z Hum3d. Wnętrze jest częściowo z DesireFX, częściowo ze Sketchupa i w większości przebudowane przeze mnie. Wszystkie inne części zbudowane przeze mnie.

Jak zawsze, proszę, nie prujcie moich rzeczy. Jeśli ładnie poprosisz, najprawdopodobniej ci to dam. Jeśli uważasz, że ktoś mi coś wyrwał, wyślij mi wiadomość, a nie konfrontuj się z nim bezpośrednio. Jeśli chcesz mieć oko na to, nad czym pracuję, sprawdź moje kanały na serwerach Discord iX i CTFT…

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *