Mapa Lake Coap v1.0.0 Mod

Mapa Lake Coap v1.0.0 Mod

Ta mapa przeniesie Cię do fikcyjnego jeziora Coap w pięknym stanie Alberta w Kanadzie. Jako nowy kierowca pomożesz firmie Husky Forwarding w rozbudowie i obsłudze tartaku oraz budowie nowej fabryki papieru.
Buduj nowe mosty i eksploruj krajobraz, aby łatwiej przewozić ciężkie ładunki na miejsce. Do produkcji desek w tartaku lub celulozy w nowej papierni potrzeba wielu kłód.
Poza tym wielu mieszkańców czeka na pomoc w różnych zadaniach pobocznych. Ruszaj i baw się dobrze!

Dla tych, którzy chcą nawigować z mapą drogową do wydrukowania, możesz otworzyć i pobrać mapę o wysokiej rozdzielczości tutaj: Image.modcdn.io

Mapa została stworzona przy użyciu rzeczywistych danych Digital Elevation Data i została zoptymalizowana, aby oferować niezwykle realistyczny krajobraz.

Funkcje/szczegóły:
2000m x 2000m
Region Kanady ze sklepem samochodowym US i RUS
1x Garaż, 3x Trailershop, 2x Stacje paliw
cztery strefy rzemieślnicze
8 Strażnica do odkrycia
36 misji
modele niestandardowe
dodatkowe pojazdy i przyczepy do znalezienia
super realistyczny teren wykonany za pomocą zestawów danych ESA/NASA Digital Elevation Model
pełne tłumaczenia dla: angielski, niemiecki, francuski tłumaczenie w przyszłości

Rekomendacje:
Misji logujących jest dużo, polecam używać modów, które dodają lepsze dodatki do logowania niż te domyślne.

Credits:
DerEggen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *