Mapa Mount Krumpet v1.1

Mapa Mount Krumpet v1.1

CTFT oddaje SnowRunner i społeczności w ten sezon wakacyjny, dostarczając wam naszą wspólną mapę, Mt. Krumpet! Podzieliliśmy mapę o wymiarach 1 km na 1 km na cztery regiony i dodaliśmy własne elementy świąteczne. Mówiąc o elementach, mamy na myśli mnóstwo niestandardowych modeli i rzeczy, które mogą sprawić, że programiści będą kwestionować, jak to zrobiliśmy … To prawie przełomowa mapa, ponieważ przesuwamy granice rozmiaru, formy i funkcji pliku, starając się przynieść świąteczną radość SnowRunners na całym świecie. Jest wiele rzeczy do zrobienia, rzeczy do zobaczenia i umów do wykonania. Pomogliśmy sobie nawzajem po drodze, nauczyliśmy się mnóstwo i udało nam się zrobić rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliście !!!
Próbowaliśmy wielu sztuczek XML, ale nie możemy wykonać niestandardowego ładunku. Myślimy, że byliśmy bardzo blisko, ale bez cygara lol. Poghrim był na tyle uprzejmy, że mógł w tym pomóc! Oczywiście na tej mapie może znajdować się tona niestandardowego ładunku, mamy nadzieję, że stanie się to w przyszłości, koniecznie zajrzyj tu w przyszłym roku lub wiosną.

Aby rozpocząć, przejdź obok naszego drzewka podziękowań, przez region JTbrt i pomóż Mikołajowi zbudować przejście dla reniferów!
Pomiędzy tym a zdjęciami zwiastującymi, teraz od Ciebie zależy, czy znajdziesz wszystkie niespodzianki świąteczne, nad którymi tak niestrudzenie pracowaliśmy.
Przeczytaj opisy kontraktów, bo nie zdradzamy wszystkich tajemnic!

Ciężko pracowaliśmy nad tym przez ostatni miesiąc i mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się to tak samo jak nam!
RUSZAJCIE W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA Ho Ho Ho!

Upewnij się, że głośniki są włączone, a dźwięk otoczenia jest włączony.

Uwagi do mapy:
Czas ukończenia: 3-4 godziny dla nowych graczy i 2 godziny dla doświadczonych weteranów.
Osiągnęliśmy twarde granice tego, co możemy osiągnąć na tym etapie rozwoju Snowrunnera…
Zauważysz przycinanie kamery, którego nie można usunąć w obiektach gry.
Mapowanie światła (mieszanie) między czerwonymi i zielonymi światłami ulicznymi nie jest spójne.
Przyczepy dostawcze są ustawione tak, aby odłączać się od ciężarówki po dostawie, ale jest błąd w grze i nie rozłączaj się.

Credits:
FOXCRF450RIDER, JTbrt, Paradox-Studios & TnB_BigDubz420

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *