Mapa stref przemysłowych v1.1 Mod

Mapa stref przemysłowych v1.1 Mod

Pozdrawiam Państwa na terenie strefy przemysłowej. Tutaj będziesz pracować na rzecz portu, kamieniołomu, kilku projektów budowlanych. Prace rzucą ci zarówno duże firmy, jak i małe, być może lokalni mieszkańcy.

Została wyprodukowana tylko jedna z dwóch map, po czym zostanie dodana druga mapa, więc po przejściu zapisz stan gry, aby po chwili nie zaczynać od początku, aby przejść przez mój region.

Na mapie są kontrakty + przydziały, w sumie 34 misje, są zadania ukryte na mapie

Błędy:
1 Nieprawidłowe nazwy kart w świecie gry
Proszę o obiektywne pisanie krytyki, tak samo jak niechęć

Credits:
x_Excite_x

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *