Oficjalny Snowrunner – Wymagania systemowe

Oficjalny Snowrunner – Wymagania systemowe

Przygotuj się na wrażenia off-road nowej generacji! Prowadź potężne pojazdy i pokonuj ekstremalne otwarte środowiska, aby ukończyć dziesiątki trudnych misji solo lub z maksymalnie 3 przyjaciółmi!

O grze SnowRunner

Przygotuj się na wrażenia off-road nowej generacji!
SnowRunner stawia Cię w fotelu kierowcy potężnych pojazdów, gdy podbijasz ekstremalnie otwarte środowiska dzięki najbardziej zaawansowanej symulacji terenu. Kieruj 40 pojazdami takich marek, jak Ford, Chevrolet i Freightliner, pozostawiając swój ślad na nieokiełznanym otwartym świecie.
Pokonaj błoto, ulewne wody, śnieg i zamarznięte jeziora, podejmując niebezpieczne kontrakty i misje. Rozszerz i dostosuj swoją flotę za pomocą wielu ulepszeń i akcesoriów, w tym fajki wydechowej do ciężkich wód lub opon łańcuchowych do walki ze śniegiem.
Jedź sam lub z innymi graczami we współpracy dla 4 graczy i poszerz swoje doświadczenie SnowRunner dzięki modom tworzonym przez społeczność!

  • Zmierz się z ekstremalnymi środowiskami w wysoce zaawansowanym silniku fizyki
  • 40 unikalnych pojazdów do odblokowania, ulepszenia i dostosowania
  • Wykonaj dziesiątki trudnych misji w połączonym świecie
  • Graj solo lub graj z innymi graczami w trybie współpracy dla 4 graczy

Snowrunner – Wymagania systemowe PC (WINDOWS)

Minimalne wymagania systemowe
Zalecane wymagania systemowe
OS

Windows 7/8/10 (64-bitowy)

OS

Windows 7/8/10 (64-bitowy)

Edytor

Intel i3-4130 3,4 GHz / AMD Ryzen 3 2200U 3,4 GHz

Edytor

Intel i7-8700 3,2 GHz / AMD Ryzen 7 2700 3,2 GHz

Pamięć

8 GB

Pamięć

16 giga bajtów

Grafika

2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon R9 270

Grafika

4 GB, GeForce GTX 970 / Radeon RX 580

Przechowywanie

20 GB

Przechowywanie

20 GB

Obsługiwane języki Snowrunner
  • Angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, polski, portugalski-brazylijski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, japoński, czeski
Credits:
Snowrunner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *