Subtle Reshade V1.0 Mod

Subtle Reshade V1.0 Mod

Nie podoba mi się, jak inni Reshade podnoszą poziom czerni i miażdżą cienie. To, co robi Reshade, polega na usunięciu efektu wymycia bez zmniejszania szczegółów w cieniach. Dodałem także dodatkowe shadery z git-hub. Dostosuj do swoich upodobań, myślę, że jest to dobra baza na początek.

Żeby zainstalować:
Instalacja:
Rozpakuj archiwum
Zainstaluj ReShade_Setup.exe w grze
Przejdź do katalogu z SnowRunner.exe (przykład C: Epic GamesSnowRunneren_usSourcesBin)
Wklej do folderu „Subtle Reshade.ini”, który znajduje się w archiwum
Przejdź do katalogu z SnowRunner.exe (przykład C: Epic GamesSnowRunneren_usSourcesBinreshade-shaders)
Zastąp folder „Shaders” folderem „Shaders” zawartym w archiwum (nie jest to konieczne, jeśli pobierzesz wszystkie shadery podczas instalacji Reshade)
W grze naciśnij przycisk Home na klawiaturze i wybierz Subtle Reshade

Credits:
GusG

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *