WE-GO Monster Cart v1.5 Mod

WE-GO Monster Cart v1.5 Mod

Wózek został zbudowany przez niestandardowy sklep CCM dla SnowRunner Tours Inc, aby z łatwością przewozić ludzi po bardzo trudnym terenie. Łącząc wytrzymałą ramę i ustawienie osi z niestandardowym sześciorzędowym nadwoziem wózka golfowego, możesz teraz bez obaw odkrywać dzikie tereny w pojedynkę lub przewozić przerażających pasażerów po swoich ulubionych miejscach. Monster Cart sprawi, że będziesz mówić „MY”, gdy „Jedziesz”.

The Cart to druga współpraca między CanuckRunner a mną i zawiera dwie wersje. Jedna wersja jest normalnym układem sterowania przednim kołem, a druga ma układ sterowania wszystkimi kołami.

Monster Cart posiada opony typu single i monster błotne dzięki Quasimiyao. Opony z kolcami są dołączone do przygód na lodzie!

Model ciała pochodzący z Archive3d ze zmianami i dodatkami wykonanymi przeze mnie i CanuckRunner. Model podwozia wykonany przez Fredswayne.

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w tworzenie tego projektu. Jeszcze raz dziękuję Quasi za korzystanie z opon. Specjalne podziękowania dla wszystkich graczy, którzy używają i cieszą się moimi modami!

Zapraszam do Swing przez Discord iX/SE, aby znaleźć kanały dla całej rodziny iX, aby pokazać wsparcie lub po prostu zajrzeć, aby zobaczyć, co jest w pracy.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *