Wyre Floods V0.7 Mod

Wyre Floods V0.7 Mod

Witam … to moja pierwsza mapa dla snowrunnerów, którą umieściłem w ciągu około 250 + godzin do tej pory, jest kontynuacją wyre woods, którą zrobiłem dla błotników i otwieram ją dla publiczności, aby grać, gdy zaktualizuję ją tak, jak będę zrobić sobie małą przerwę, aby pracować nad innymi projektami dla TNB.
Jest to mapa ciągła i zbudowana wokół pojazdów 4 × 4 (można użyć innych) została przetestowana na wszystkich standardowych w grze 4 × 4 nie ciężkich ciężarówkach Nie testowałem jej również z modami, z wyjątkiem edycji tych w grze, które czuję zapewniają na razie znacznie lepszą symulację.

**WAŻNY**
Aby zainstalować mapę Ręcznie pobierz plik zip, otwórz go .. wewnątrz pliku zip będzie plik map pak.
skopiuj ten plik do katalogu modów gry .. zwykle znajduje się tutaj .. C: UsersYOURNAMEDocumentsMy GamesSnowRunnerMediaMods

Aby uruchomić mapę, musisz przejść do niestandardowych scenariuszy, kliknij nowy zapis gry, a mapa zacznie działać. Mody również będą działać poprawnie.

** KILKA INFORMACJI O MAPIE **
Początek zaczyna się od powolnego, ale niebezpiecznego czołgania się po skale na wzgórze … po czym musisz wspiąć się na górę wspinaczkową … masz przewodnik rur naftowych dla swojej linii i możesz ich użyć do wciągnięcia
Następnie musisz zrobić to na farmie. Po przejściu przez sklepy i pod mostem następnym wyzwaniem jest dotarcie do wioski… Znajdziesz tam wiele szlaków, które i tak można przebiec .. Zwróć uwagę na Trasy są w toku i zmienią się, gdy zaktualizuję mapę. Na niektórych trasach w dół radzę używać hamulca hanbrake i powoli hamować, ponieważ są one bardzo strome pod kątem… A pojazdy przechylają się w zależności od tego, jak jeździsz i jakim pojazdem jedziesz…. Kiedy misje będą dostępne, cele będą działać. Ustawiłem wiele, więc na razie jest tylko sceneria. Obecnie na mapie jest ponad 2500 modeli.

Dostęp do narzędzi deweloperskich można uzyskać, uruchamiając grę raz i ponownie ją uruchamiając.
Dziękujemy za pobranie i mam nadzieję, że podoba Ci się mapa.

Podziękowania dla Jima / Franka / Stoeptegal za pomoc w moim teście i zgłaszanie wczesnych opinii bez nich nie byłoby to możliwe.

Credits:
Shuffy, FrankyRed, TnB_invalidredneck, pix3lmonkey & SRFatBoy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *