ZikZ 5368 Mk.2 Scout v1.3 Mod

ZikZ 5368 Mk.2 Scout v1.3 Mod

Po wielu godzinach zabawy z plikami XML i przeprowadzeniu wielu testów (wiele, wiele godzin), zdecydowałem się wypuścić wersję Mk.2 mojej ciężarówki ZikZ 5368 Scout. To wciąż ta sama podstawowa ciężarówka, ale prawie wszystko zostało poprawione, zmienione lub wymienione. Teraz jest potworem małej ciężarówki, która jest szybka, może jechać prawie wszędzie i nadal może trochę holować. Celem było i jest stworzenie bardzo dobrej średniej / ciężkiej ciężarówki zwiadowczej z wystarczającą liczbą opcji do wykorzystania jako ciężarówka ratownicza, eksplorator lub po prostu bieganie po mapie. Będąc jedną z nielicznych „małych” ciężarówek, to był mój wybór. Nie będzie to filiżanka herbaty dla każdego, ale lubię ją, gdy zaczynam nową mapę lub muszę odzyskać ciężarówkę.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, napisz wiadomość na mod.io. Przyjmę również prośby. Tak dobrze bawiłem się tą ciężarówką, że być może chciałbym spróbować innej.

Poprawka 1: już znalazłem problem. Tylny błotnik nie jest już domyślny, ale usunięty (niepotrzebna opcja). Jeśli nie możesz go usunąć, usuń ciężarówkę i kup ponownie. Przepraszamy za problemy.

Zmiany w ciężarówce podstawowej:
– Blokuje poziom w większości zaawansowanych przedmiotów, ale jest ustawiony tak nisko, że nie powinno to stanowić problemu. Wszystko powinno zostać odblokowane na poziomie 8. Nie sądzę, że zostawiłem jakieś zamki eksploracyjne, ale łatwo je przeoczyć.

– Poprawiono silniki i dodano zestaw nowoczesnych silników amerykańskich.

– WSZYSTKIE opony zostały poprawione. Koszt i osiągi każdej opony powinny zostać znormalizowane, więc świetne opony kosztują dużo, a bardziej standardowe opony trochę kosztują. Wszystkie opony będą miały opis zawierający ich specyficzne zalety: Offroad, Błoto lub Asfalt

– Dodano 3 moduły dodatkowe dla ciężarówki. Wszystkie są modułami konserwacji / serwisowania, z których każdy ma inną mieszankę paliwa, opon i napraw.

– Może holować zarówno standardowe przyczepy, jak i przyczepy harcerskie. Wszystkie przyczepy będą działać ze wszystkimi dodatkami. Posiada również zaczep siodłowy, ale nie jest tak przydatny, ponieważ jest to „średnia” ciężarówka. Paliwo w dodatkach ma wpływ na równowagę. W miarę używania paliwa masa dodatku zmniejsza się, a środek ciężkości przesuwa się niżej.

– Zawiera pełny zestaw opon Beast. Te opony są skonfigurowane tak, aby zajmować pierwsze miejsce w klasie i ich koszt będzie to odzwierciedlał. Nie oznacza to, że każdy komplet opon ma takie same osiągi. Opony terenowe są świetne na skałach i wzgórzach, ale nie tak dobre w błocie. Opony do błota są świetne w błocie, ale nie tak dobre na innych nawierzchniach. Opony błotne wydają się ogólnie najlepsze, więc używaj ich, jeśli potrzebujesz wszechstronnych osiągów. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie, użyj jednej z bardziej „standardowych” opon. Będą cię sprawdzać.

– Zawiera opony Mega Tayga Mud. Wyglądają fajnie i żadne bagno nie jest przed nimi bezpieczne.

– Zmieniono dźwięki silnika i dodano doładowanie.

– Dodano niestandardowe zawieszenie do używania ciężarówki jako zwiadowcy. Nadal ma normalne i podwyższone zawieszenie jako opcje, kiedy chcesz. Wszystko działa dobrze.

– Nowa niestandardowa skrzynia biegów. Nowa skrzynia biegów ma 6 do przodu, 3 niskie i 1 wysoki. Jest ustawiony na niską stronę, ale nadal pozwala ciężarówce poruszać się na najwyższym biegu.

– Dodano wyciągarkę zwiadowczą. To jest wciągarka offline z długim kablem i dużą mocą. Nigdy nie utkniesz z tym.

– Zwiększono podstawową pojemność paliwa do 220 litrów i dostosowano skrzynię biegów i silniki, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Istnieje kara za używanie AWD, więc możesz go nie włączać, chyba że jest to konieczne.

– Różn. Załącz. Blokada – dostępna dla ciężarówki i nie ustawiłem jej na pełny etat. Podoba mi się opcja, kiedy jej używać.

– Zmniejszono i zmniejszono masę ciężarówki. (Czego byś się spodziewał po niestandardowej ciężarówce zwiadowczej?) To jest główny powód, dla którego nie jest to świetny wozidło, ale jest bardzo dobrym zwiadowcą IMHO.

Credits:
rfrenzl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *