IHC Loadstar 1700 4 × 4 V1.1 Mod

IHC Loadstar 1700 4 × 4 V1.1 Mod

Po prostu nie mogłem ominąć odgłosów mokrego bąka silnika! Wymieniłem je na kolejny stary dźwięk … White Western Star ws4964.

Dodano MinicraneRU
300L paliwa
Łóżko podbieracza: 200 l paliwa, 250 punktów naprawczych, 4 koła
Organ serwisowy: 750 punktów naprawczych

Istnieją dwa podniesione zawieszenia: Minicrane jest bardzo ciężki dla 1700, więc ma własne zawieszenie. Z drugiej strony, Minicrane RU jest o połowę mniejszy od amerykańskiego wariantu, więc wybierz swoją truciznę!

Miękkie zawieszenie dla harcerstwa i przyczep
Pewne zawieszenie dla Minicrane US / RU i ciężkich ładunków
Minimalna praca / strojenie wszędzie indziej.

To moje osobiste akcenty do używanych przeze mnie ciężarówek. Wystarczy przesłać tutaj, aby ominąć plik initial.pak, który zostanie zastąpiony. Równie dobrze mogą je upublicznić.

Credits:
FOXCRF450RIDER

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *