RPG autorstwa ZerGood v1.9 Mod

RPG autorstwa ZerGood v1.9 Mod

Uwaga: tylko instalacja ręczna. Subskrypcja nie działa. Mały mod oszukujący w ostatnich etapach gry.

Czy kiedykolwiek wstydziłeś się, że technika, na którą chodzisz od dawna, na przykład KOLOB 74760 przylega do ziemi swoim dnem, w końcu okazuje się jeszcze gorsza niż wcześniej otwierany KOLOB 74941, a na AZOV 64131 , który jest otwierany na początku gry, czy możesz przejść przez całą grę? Jaki jest sens wykonywania zadania, awansowania na wyższy poziom, jeśli masz już urządzenia z najwyższej półki od początku gry? Sama rozgrywka jest fajna, ale element rozwoju jest słabo zaimplementowany. Oferuję Ci mój system rozwoju. Mod zawiera zmiany tylko dla rosyjskich ciężarówek. Wszyscy harcerze i Amerykanie pozostali nietknięci.

Wersja 1.9.1
Wszystkie rosyjskie ciężarówki są podzielone na 26 poziomów, od słabych do mocnych.
Możesz teraz od razu jeździć na wszystkich typach opon startowych dostarczonych przez samochód.
Wszystkie koła są pompowane.
Zwiększone pompowanie silników, skrzyń biegów, ale także ich koszt wzrósł.
Wiercono pojazdy niekonkurencyjne, takie jak zwiększony prześwit od dołu do ziemi w KOLOB 74760.
Otrzymały je ciężkie pojazdy bez modułów.
Przerobiono obecność mechanizmu różnicowego, napęd na wszystkie koła i ich tryb działania dla wszystkich ciężarówek.
Zmniejsza się zużycie paliwa. Pojemność zbiorników paliwa została zmieniona, aby dopasować się do ich wymiarów wizualnych.

Instalacja:
Przejdź do katalogu głównego gry. Mój adres wygląda następująco: D: Games SnowRunner pl_pl preload pakuje początkowy klient klienta
Zapisz początkowy plik w nowym folderze.
Rozpakuj archiwum RPGmod do dowolnej lokalizacji.
W rozpakowanym folderze kliknij dwukrotnie inicjał. W wyświetlonym oknie skopiuj folder [media] Ctrl + C.
Wróć do katalogu głównego gry i kliknij dwukrotnie inicjał. W wyświetlonym oknie wklej folder Ctrl + V.
Potwierdź zamianę plików.

Plik zawiera również folder „SaveEasyStart” – jest to zapis początku gry, z otwartym garażem, 1 rosyjską ciężarówką i 1 rosyjskim zwiadowcą. Lokalizacja folderów zapisu wygląda następująco: C: Użytkownicy Dokumenty użytkownika Moje gry Pamięć podstawowa SnowRunner Yourid Nie zapomnij wykonać kopii zapisów.

Nie testowałem tego moda w trybie multiplayer, ale myślę, że jeśli wszyscy to postawią, to nie będzie problemów. Powodzenia!

Credits:
ZerGood

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *