Wyre Floods WIP v0.82 Mod

Wyre Floods WIP v0.82 Mod

Witamy w Wyre Floods UK…. Theme Park of Trails .. Codziennie aktualizowane Sprawdzaj dzienniki pod kątem notatek o aktualizacji… BRAK narzędzi deweloperskich lub dyskusji na temat innych modów w komentarzach… Dziękuję

Witam .. to jest moja pierwsza mapa dla snowrunnerów, którą umieściłem około 295 + godzin, do tej pory jest kontynuacją wyre woods, którą zrobiłem dla błotników i otwieram ją dla publiczności, aby grać, gdy aktualizuję ją tak, jak będę zrobienie sobie małej przerwy na pracę nad innymi projektami dla TNB.
Jest to mapa spływająca i zbudowana wokół pojazdów 4×4 (inne mogą być używane) została przetestowana na wszystkich standardowych w grze nie ciężkich ciężarówkach 4×4. Nie testowałem jej również z modami, z wyjątkiem edycji tych w grze, które czuję na razie zapewniają znacznie lepszą symulację.

**KILKA INFORMACJI O MAPIE**
Początek zaczyna się od powolnego, ale niebezpiecznego czołgania się po skałach na wzgórze. . potem musisz wspiąć się na górę wspinaczki po skałach. . masz przewodnik po rurach olejowych dla swojej linii i możesz ich użyć do wciągania.
Potem musisz zrobić z niego farmę.. Po przejściu przez sklepy i pod mostem następnym wyzwaniem jest dotarcie do wioski… Tam znajdziesz wiele szlaków, które i tak można pobiec. wszystkie szlaki są w toku i zmienią się wraz z aktualizacją mapy. Niektóre szlaki schodzą w dół, radzę używać hamulca ręcznego i powoli używać hamulców, ponieważ są one bardzo strome… A pojazdy będą się przechylać w zależności od tego, jak kontrolujesz pojazd lub prowadzisz i w jakim pojeździe… Dodałem misje i wiele rzeczy, aby cię zatrzymać ruchliwy jest garaż i wiele punktów paliwowych. W tej chwili na mapie jest ponad 3500 modeli. Miej to na uwadze, jeśli twój komputer ma problemy, jeśli to konieczne, zmień odległość na niską, a cienie na średnią.

Dostęp do narzędzi deweloperskich można uzyskać, uruchamiając grę raz i uruchamiając ją ponownie.

Credits:
Shuffy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *